Tabak Polska Sp. z o.o.
dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca obecnie sieć ponad 150 salonów prasowych Trafika na terenie całego kraju poszukuje Pracownika na stanowisko

Sprzedawcy na 3/4 etatu

Poszukujemy Sprzedawcy do saloniku prasowego, który mieści się na pasażu Kauflandu w Legnicy

SPRZEDAWCA W SALONIKU PRASOWYM 3/4 ETATU, LEGNICA

miejsce pracy: Legnica (dolnośląskie)

Opis stanowiska pracy

    Oferujemy:
    - umowę o pracę ze składkami ZUS
    - atrakcyjne wynagrodzenie, płatne zawsze na czas-do negocjacji
    - opiekę medyczną dla każdego pracownika
    - elastyczny grafik dopasowany do potrzeb pracownika
    - miłą atmosferę pracy
    - stałą pracę
    - pełne szkolenie - za czas szkolenia płacimy

Wymagania pracodawcy

    Szukamy osób:

    komunikatywnych, zaangażowanych i uczciwych. Mile widziane doświadczenie w handlu. Zatrudniamy również niepełnosprawnych.

    Złóż swoje cv! Czekamy na Ciebie!

Preferowana forma kontaktu

mail: barbarabrenska@tabakpolska.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami)".

Pozostałe informacje

forma zatrudnienia
umowa o pracę na część etatu
oferta dodana
2017-12-14

Nadawca ogłoszenia #2319

firma
Tabak Polska.sp. z o.o.
miasto
ulica
barbarabrenska@tabakpolska.com.pl
www
tabakpolska.com.pl

Znajdź ofertę pracy

Branże