PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA NA DZIALE ZOOLOGICZNYM

miejsce pracy: Legnica (dolnośląskie)

Opis stanowiska pracy

    · profesjonalną obsługę klientów zgodnie ze standardami firmy,
    · opiekę nad zwierzętami,
    · aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach,
    · stałą kontrolę jakości i wyników pracy (praca w oparciu o wskaźniki),
    · składanie zamówień na brakujący towar,
    · rozkładanie i uzupełnianie towaru w sklepie,
    · zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję klientów,
    · znajomość standardów ekspozycji towaru i umiejętność ich wykorzystania,
    · utrzymanie porządku i wizerunku działu w Centrum ogrodniczym,
    · prawidłowe oznaczenia cenowe.

Wymagania pracodawcy

    · zainteresowania związane z ZOOLOGIĄ a szczególnie z działem akwarystyki,
    · odpowiedzialność, życzliwość, punktualność, rzetelność i uczciwość,
    · umiejętność komunikacji w kontaktach z klientem,
    · doskonałe umiejętności interpersonalne,
    · entuzjazm, inicjatywa i zaangażowanie w pracę,
    · rozwiniętej umiejętności identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów,
    · dyspozycyjność (praca co drugi dzień od 8:00 do 20:00).

Pracodawca oferuje

    · umowę o pracę – po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego proponujemy
    długoterminową,
    · profesjonalne szkolenia,
    · pracę w stabilnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
    · imprezy integracyjne,
    · kartę rabatową na zakupy w Centrum,
    · satysfakcję zawodową,
    · ambitny zespół,
    · przyjazną atmosferę.

Preferowana forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
kadry.majewscy@gmail.com
w temacie prosimy wpisać: ZOO
Centrum ogrodnicze jest Zakładem Pracy Chronionej, dlatego chętnie zatrudniamy osoby
niepełnosprawne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami)".

Pozostałe informacje

wakaty
1
forma zatrudnienia
umowa o pracę na pełny etat
wynagrodzenie
2100 PLN (brutto)
oferta dodana
2017-12-04

Nadawca ogłoszenia #2294

firma
MAJEWSCY - Świat Kwiatów i Roślin CENTRUM OGRODNICZE ZPChr
miasto
59-220 Legnica
ulica
Koskowicka 12
tel.st.1
76 866 46 01
fax
76 866 45 92
www
majewscy.pl

Znajdź ofertę pracy

Branże