Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Göteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Europe skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

miejsce pracy: Janów Lubelski (lubelskie)
nr ref.: JL/12/17

Opis stanowiska pracy

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za planowanie produkcji oraz koordynację realizacji zleceń.

    Obszary, zadania, odpowiedzialność :
    - przygotowanie planu produkcji
    - realizacja zamówień materiałów produkcyjnych
    - dbanie o terminowość dostaw
    - kontrola stanu materiałów
    - raportowanie i wypełnianie dokumentów logistycznych
    - nadzorowanie załadunków i rozładunków

Wymagania pracodawcy

    Oczekiwania:
    - chęć do pracy;
    - Praca w systemie jednozmianowym
    - Sumienność i zaangażowanie;
    - Nie wymagamy doświadczenia.

Pracodawca oferuje

    Oferujemy:
    - Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    - Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa wynagrodzenia plus premia)
    - Pakiet socjalny (opieka medyczna, program sportowy, wczasy pod gruszą)
    - Możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń
    - Naukę języka angielskiego

Preferowana forma kontaktu

Skontaktuj się żeby zapytać o szczegóły lub wyślij cv:

e-mail: rekrutacja@midroc.pl

W CV prosimy o dodanie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji i przyszłych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Pozostałe informacje

wakaty
1
forma zatrudnienia
umowa o pracę na pełny etat
min. wykształcenie
Średnie ogólnokształcące
oferta dodana
2017-12-05

Nadawca ogłoszenia #2296

firma
Midroc Alucrom
miasto
51-162 Wrocław
ulica
ul. Długosza 2-6
tel.kom.
735 957 542
rekrutacja@midroc.plp
www
www.alucrom.pl/

Znajdź ofertę pracy

Branże