Szukasz pracy jako Opiekunka Seniorów?

Spotkaj się z nami! Jesteśmy w Twojej okolicy !
Dokładnie przy ul. J. Wybickiego 6a /1 w Bolesławcu.
+ 48 729 604 304

OPIEKUNKA SENIORÓW W NIEMCZECH

miejsce pracy: Cała Polska

Opis stanowiska pracy

    Praca w opiece jest pracą specyficzną i odpowiedzialną. Poszukujemy osób, które charakteryzują się ciepłem i empatią w stosunku do podopiecznych, ale również są asertywne i pewne siebie.

Wymagania pracodawcy

    Minimalna znajomość języka niemieckiego z pewnością pomoże w kontakcie z podopiecznym. Dodatkowo rozmowa jest najbardziej efektywnym sposobem nauki języka obcego.

Pracodawca oferuje

    My zadbamy o:
    - Legalną umowę (ZUS-odprowadzana od średniej krajowej)
    - Zakwaterowanie
    - Wyżywienie
    - Transport
    - Ubezpieczenie (formularz A1 i karta EKUZ)
    - Ciągłość umowy
    - Pracę zgodną z Twoimi predyspozycjami
    - Stały kontakt z koordynatorem z Polski

Preferowana forma kontaktu

Osoby zainteresowane, proszę o odwiedzenie naszego biura przy ul. J. Wybickiego 6a /1 w Bolesławcu lub kontakt telefoniczny pod nr.: + 48 729 604 304

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami)".

Pozostałe informacje

wakaty
20
forma zatrudnienia
umowa zlecenie
min. wykształcenie
Średnie zawodowe
wynagrodzenie
6000 PLN (brutto)
oferta dodana
2017-11-23

Nadawca ogłoszenia #2292

firma
Aktivmed24
miasto
21-500 Biała Podlaska
ulica
Terebelska 67 a
tel.kom.
729 604 304
jakub.lobinski@abcwork.eu

Znajdź ofertę pracy

Branże